Швидкий перехід
Опитування
Найважливіше в опаленні?
Економічність
Екологічність
Безпека
Автономність
Низька інерційність
Невидимість
Ефективність
Результати | Опитування
Голосів:538

БІЛЮКС BIONIC
Список товаров

Bionic 1350

•Параметри обігрівача – 1550 х 130 х 60мм
•Потужність – 1200 Вт
•Споживання енергії — 0,4 кВт*год
•Висота підвіса – від 2,7м
•Напруга – 220В
•Гарантийній термін – 3 роки
Об’єкти для опалення:
Квартири, будинки, офіси, садки, школи, магазини, балкон, лоджія, прихожа, сауна.
Площа обігріву – 15 м2 – температурний режим в середині +20 С, зовнішня температура до -20 С

Bionic 1350

 Революційна новинка серед стельових інфрачервоних обігрівачів на Українському ринку. Зустрічайте новий обігрівач Білюкс Bionic модель Б 1350 . Це 3-е покоління інфрачервоних обігрівачів Білюкс . Розроблений спеціально для опалення приміщень , де одну з ключових ролей відіграє дизайн . Тому обігрівач Білюкс Bionic і приміщення гріє, і око радує .

Для того , що б ознайомитися з об'єктами на яких вже встановлені інфрачервоні обігрівачі - перейдіть за посиланням.

Область застосування : даний обігрівач чудово підійде для будь-яких приміщень з висотою стелі від 2,5 до 4 метрів. Його можна застосовувати для опалення магазину , опалення дитячого садка або лікарні , можна розмістити для опалення будинку, квартири або дачі. Одним словом там , там де потрібно тепло.

Чому саме Bionic : 3-я серія обігрівачів Білюкс має ряд незаперечних плюсів , в порівнянні з моделями другої серії :

надійність : використовуються супер якісні іспанські тени . Які дозволять збільшити термін служби тена в 2 -ва рази

дизайн : новий корпус робить обігрівач Білюкс Bionic симпатичней . Обігрівач добре підійде до будь-якого інтер'єру

економічність : радіусна пластина дозволить домогтися ККД 97 %. Іншими словами при споживанні тієї ж потужності як і в моделі Білюкс Б 1350 , Bionic зможе опалити приміщення більшої площі .

зручність: все необхідне для монтажу входить в комплект поставки + сам обігрівач Bionic оснащений вилкою з кабелем.

Принцип роботи: так як це довгохвильовий обігрівач , він використовується як система опалення а не тимчасовий нагрів. Принцип опалення звучить так само як і на будь інфрачервоний обігрівач : обігрівачі гріє предмети а потім предмети , віддають тепло повітрю. Істотна різниця буде в наступному: всі довгохвильові обігрівачі Білюкс (серія "А" , "Б " і " П" ) прогрівають предмети до 4 -х сантиметрів , і тому , якщо вимкнути обігрівач приміщення ще довгий час залишається теплим . Середньохвильові і короткохвильові обігрівачі прогрівають тільки верхній шар предметів , після відключення обігрівача приміщення швидко остигає , тому їх добре використовувати як тимчасовий нагрів.

 Який витрата електрики і скільки часу необхідно на прогрів приміщення? Час на прогрів приміщення на пряму залежить від теплоізоляції , тому це може зайняти як 1-2 години , так і добу. У процесі прогріву обігрівачі працюватимуть не відключаючи , і споживати максимальну потужність . Далі прив'язка йде знову до Вашої теплоізоляції , чим вона краще , тим менше часу працюватимуть обігрівачі Білюкс і, відповідно , менше витрата електроенергії. Приміром , в квартира площею в 50 м.кв , середня витрата по електроенергії складе 650 кВт . Якщо перевести в гривні , по 31 копійці за 1 Квт , отримаємо : 650 * 0,31 = 201,5 грн / міс

Важливо : для автоматичної роботи системи опалення Білюкс ми рекомендуємо використовувати терморегулятори , вони дозволять підтримувати бажану температуру і повністю автоматизувати процес . Залежно від необхідності , можна купити механічний терморегулятор (підтримує тільки один показник заданої температури) або купити програматор , який можна налаштувати як за часом доби , так і по днях тижня. Встановити денну та нічну температуру , а так само температуру у вихідні дні. Більш докладніше про терморегуляторах ТУТ

Вплив на людину від інфрачервоного обігрівача: Ви можете ознайомитися зі статтею на нашому сайті , яка більш детально висвітлили відповідь на Ваше питання ( читати ТУТ ) . Якщо в двох словах , то можна сказати так : чим довший хвиля у інфрачервоного обігрівача , тим більше часу можна перебувати під ним. Тому довгохвильовий обігрівач Білюкс Bionic Б 1350 ( а так само будь-який з обігрівачів Білюкс серії " А" , "Б " і " П" ) використовується як система опалення , в приміщеннях де постійно знаходяться люди. А Білюкс серії "У" встановлюється там , де потрібен тимчасовий нагрів : опалення робочого місця , опалення літніх майданчиків в кафе , і т.д.

Зверніть увагу :

Розміщення : дуже важливий момент , в одному і тому ж приміщенні , якщо по різному розмістити обігрівач Білюкс Bionic Б 1350 , можна отримати різний результат .

Установка: стандартна установка на увазі розміщення Білюкс Bionic на стелі , паралельно підлозі. При установці на стіну , або в кут ( стіна -стеля ) , проконсультуйтеся з фахівцем , нехай він підбере правильну потужність .

Обережно : висока температура на пластині , можна отримати опік , під час роботи не торкатися до пластині . Температура на корпусі безпечна.

Технічний зазор : мінімальні відстані від обігрівача до поверхні детально прописані в паспорті на виріб. Вони складають по 5 см від обігрівача вгору і вбік , і 50 см вниз від пластини.

Нам Важливо Ваша думка , тому не забувайте залишати відгук на Білюкс Bionic Б 1350 . Ми стежимо за якістю , і намагаємося якомога швидше реагувати на Ваші зауваження та пропозиції .

Купити та оплатити Білюкс Bionic Б 1350 при отримані теж можливо. Завдяки улугах "накладений платіж " Ви можете купити обігрівач Білюкс Bionic Б 1350 як у Харкові , Одесі так і в будь-якому місті України : Луганськ , Запоріжжя, Київ , Донецьк, Львів.

Зверніть увагу:

 Розміщення: дуже важливий момент, в одному і тому ж приміщенні, якщо по різному розмістити обігрівач Білюкс Bionic Б 1350, можна отримати різний результат.

• Установка: стандартна установка увазі розміщення Білюкс Bionic на стелі, паралельно підлозі. При установці на стіну, або в кут (стіна-стеля), проконсультуйтеся з фахівцем, нехай він підбере правильну потужність.

• Обережно: висока температура на пластині, можна отримати опік, під час роботи не торкатися до пластині. Температура на корпусі ожогобезопасна.

• Технічний зазор: мінімальні відстані від обігрівача до поверхні детально прописані в паспорті на виріб. Вони складають по 5 см від обігрівача вгору і вбік, і 50 см вниз від пластини.

Нам важлива Ваша думка, тому не забувайте залишати відгук на Білюкс Bionic Б 1350. Ми стежимо за якістю, і намагаємося якомога швидше реагувати на Ваші зауваження та предлженія.


Показано 1 - 1 (всього 1 позицій) Сторінки:  1 
Bionic 1350
3'999 грн.
Показано 1 - 1 (всього 1 позицій) Сторінки:  1 


обігрівачі у Львові | інфрачервоні обігрівачі у Львові | стати дилером у Львові | опалення кафе та опалення барів | промислове опалення | купити обігрівач у Львові | опалення теплиць | опалення виробничих примiщень | стати дилером в Україні | опалення приватного будинку | опалення квартири