Швидкий перехід
Опитування
Найважливіше в опаленні?
Економічність
Екологічність
Безпека
Автономність
Низька інерційність
Невидимість
Ефективність
Результати | Опитування
Голосів:539

Обігрівачі у Львові

- Інфрачервоне опалення
Список товаров

Не всі приміщення можна опалювати за допомогою стандартних конвекторних обігрівачів так економно як можуть інфрачервоні обігрівачі у Львові. Також конвектор не встановиш в приміщенні з висотою стелі більше 4 метрів, у відкритій альтанці, терасах, в невеликих магазинах вуличної торгівлі. Не можна купити обігрівач, що працює за принципом конвекції для обігріву відкритих приміщень, оскільки нагріте повітря буде швидко охолоджуватися.

Абсолютно новий принцип обігріву пропонують електричні інфрачервоні обігрівачі, які Ви можете придбати у  Львові та Львівській області, в тому числі (Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Кам'яна Бузька, Миколаїв, Мостиська, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Турка, Яворів, Чернівці, Івано-Франківськ, Вінниця, Хмельницкий, Луцьк, Трускавець, Моршин, Тернопіль, Рівне, Кам'янець-Подільський, Ужгород). Це нова технологія обігріву промислових і житлових приміщень для площ будь-якого розміру і висотою стелі до 20 м.

Довгохвильові інфрачервоні обігрівачі у Львові - нові високотехнологічні обігрівачі, які працюють за принципом сонячного випромінювання. Довгохвильові обігрівачі можна купити для установки ТІЛЬКИ в приміщенні. На відкритих ділянках, наприклад на терасі - підійде карбоновий або світловий обігрівач.

Інфрачервоні обігрівачі Білюкс працюють як система повного інфрачервоного опалення, а також дають можливість обігрівати не все приміщення, а налаштувати його на зональний або точковий обігрів.

Промислові інфрачервоні обігрівачі у Львові можна направити на нагрів тільки тієї частини приміщення, в якій працюють люди. Їх можна встановлювати для опалення виробничих примiщень, опалення теплиць, а також в ангарах, цехах, складах та ін.

Можна купити настінний і стельовий інфрачервоний обігрівач. Стельові обігрівачі побутові монтують на висоті від 2 до 4 метрів.

Використовуючи інфрачервоне опалення у Львові, можна скоротити кількість споживаної енергії, оскільки обігрів приміщення здійснюється не стільки за рахунок обігрівача, скільки за рахунок передачі тепла нагрітими предметами інтер'єру.

У нас можна купити інфрачервоні обігрівачі Білюкс як промислового типу, так і обігрівачі для невеликих приміщень для опалення квартири, опалення приватного будинку та ін.

Купіть інфрачервоні обігрівачі у Львові, та створіть комфорт і затишок у вашому домі!

 Выберите интересующий Вас подраздел
ПОБ - побутова серія
ПОБ - побутова серія
ПРОМ - промислова серія
ПРОМ - промислова серія
Опалення кафе, ресторанів та літніх майданчиків
Опалення кафе, ресторанів та літніх майданчиків
Показано 1 - 10 (всього 10 позицій) Сторінки:  1 
Bionic 1350
3'999 грн.
Промислові інфрачервоні обігрівачі БіЛюкс П2000
5'399 грн.
Інфрачервоні обігрівачі БіЛюкс Б 600
2'599 грн.
Промислові інфрачервоні обігрівачі БіЛюкс П2400
5'499 грн.
Інфрачервоні обігрівачі БіЛюкс Б1000
3'499 грн.
Інфрачервоні обігрівачі БіЛюкс Б1350
3'599 грн.  3'599 грн.
Промислові інфрачервоні обігрівачі БіЛюкс П4000
7'499 грн.
Інфрачервоний обігрівач БіЛюкс У1500
3'999 грн.
Інфрачервоний обігрівач БіЛюкс У4000
8'599 грн.
Інфрачервоний обігрівач БіЛюкс У6000
8'799 грн.
Показано 1 - 10 (всього 10 позицій) Сторінки:  1 


обігрівачі у Львові | інфрачервоні обігрівачі у Львові | стати дилером у Львові | опалення кафе та опалення барів | промислове опалення | купити обігрівач у Львові | опалення теплиць | опалення виробничих примiщень | стати дилером в Україні | опалення приватного будинку | опалення квартири