Швидкий перехід
Опитування
Найважливіше в опаленні?
Економічність
Екологічність
Безпека
Автономність
Низька інерційність
Невидимість
Ефективність
Результати | Опитування
Голосів:539

Інфрачервоний обігрівач БіЛюкс У1500

Інфрачервоний обігрівач БіЛюкс У1500
Інфрачервоний обігрівач БіЛюкс У1500
Увеличить
Цена: 3'999 грн.


Количество:

                                          БІЛЮКС У 1500

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Потужн. номінал, Вт.

1500

Напруга, В

220/50

Габ.разм., мм

1545/115/80

Вес обігрівача кг

7

Вес монтжного комплекту кг

1,8

Опал.м2 (основне)

до 15

Опал.м2 (додаткове)*

до 30

Мін. Висота

від 3 м

Гарантія, мес

12

*при використанні терморегуляторів

Билюкс У 1500 - новинка 2012 року. Ідеальний варіант для опалювання літніх кафе або альтанки на дачі

Промисловий інфрачервоний обігрівач Билюкс У 1500 (Новинка сезону 2012-2013)

Сфера застосування : використовують для опалювання літніх майданчиків кафе і ресторанів, а так само як отоление локальних зон (робочих місць)

Застосовується для: опалювання локальних зон складу, опалювання робочого місця, опалювання кафе, опалювання веранди, опалювання альтанки, опалювання літнього майданчика

Для того, що б ознайомитися з об'єктами на яких вже встановлені інфрачервоні обігрівачі - перейдіть по посиланню

Принцип роботи обігрівача : інфрачервоне опалювання передається за допомогою теплих хвиль які потрапляючи на поверхню (пів, людина, стіл) нагрівають її. Повітря є прозорим середовищем,  тому коли мета нагрівати столик на літньому майданчику, інфрачервоне опалювання буде кращим вибором, тому що, невеликі протяги не стоятимуть на заваді а люди знаходитимуться в теплі при прохолодній погоді.

Важливо: Для створення комфортного середовища при локальному обігріві (за столиком або на робочому місці) необхідно розміщувати обігрівачі МІНІМУМ з двох сторін. Залежно від умов, підбирається запас потужності на 1.м.кв. У прикладу для опалювання столика на терасі, у якої є всього три стіни, запас потужності складе від 250 до 300 Вт/м.кв. А при опалюванні столика на вулиці, де немає взагалі стін, запас потужності буде від 750 до 1000 Вт/м.кв.

Дія на організм людини від інфрачервоного обігрівача:Важный параметр - це "довжина хвилі". На пряму від довгі хвилі залежить сфера застосування обігрівача. Довгохвильові інфрачервоні обігрівачі використовуються як основна (додаткова) система опалювання, в приміщеннях, де тривалий час знаходяться люди. Серед ГИК обігрівачів Билюкс, моделі серії "А", "Б" і "П" . Середньохвильові обігрівачі використовують як короткочасне джерело тепла в приміщеннях де знаходяться люди: зональний обігрів у великих приміщеннях або для обігріву на вулиці, як приклад - літні майданчики кафе, опалювання робочих місць. У Билюкс це серія обігрівачів з маркіровкою "У". Короткохвильові обігрівачі краще використовувати в приміщення де люди практично не знаходяться - коридори, або для відтавання сходинок перед входом в будівлю. Більше детальніше ознайомтеся в статті :" Вплив на людину  від інфрачервоного обігрівача"

Важливо: продукція торговельної марки Білюкс має усю офіційну документацію. Т. е. сертифікат відповідності, а так само ув'язнення МНС (№ 350/343 від 25.08.10), ув'язнення міністерства охорони здоров'я (№05.03.02-07/71205 від 30.09.10). Більше детальніше можна ознайомитись перейдіть по посиланню

Технічні характеристики електричних обігрівачів Билюкс У 1500

·         Площа опалювання : до 15 м.кв - як основне опалювання; до 30 м.кв - як додаткове опалювання.

·         Установка на висоті (рекомендована) : від 3 до 5 метрів. Кріплення дозволяє робити монтаж під різним кутом до підлоги. При нестандартній установці консультуйтеся з нами.

·         Комплектація: обігрівач упакований в картонну упаковку, паспорт на обігрівач (остання сторінка паспорта є гарантійним талоном).  Монтажний комплект поставляється окремим місцем.

Зверніть увагу

·         Розміщення: обігрівач Билюкс У 1500 має потужний тепловий потік і напраленную хвилю тепла, розміщуйте з декількох сторін до робочого місця.

·         Установка: в комплекті з обігрівачами йде кріплення (окремим місцем) який дозволяє робити установку як на стелю так і під різним кутом. Візьміть до уваги, при установці під кутом, ви втрачаєте ККД до 30%, краще встановлювати горизонтально підлозі, так можна добитися максимального ефекту.

·         Обережно: Ожегоопасная температура на пластині обігрівача! до 600 градусів. Температура на корпусі обігрівача нагрівається до 60 градусів.

·         Технічний проміжок: дотримуйте мінімальні відстані між обігрівачем і предметами : вниз - 1800 см, вгору - 15 см, в кожну із сторін - 30 см

·         Монтаж обігрівача БиЛюкс : можна зробити жорсткий монтаж до стелі, або спустити обігрівач на ланцюжках або декоративному тросі, усе залежить від приміщення. Про подробиці монтажу можна дізнатися із статті:  "Монтаж інфрачервоного обігрівача БиЛюкс серії "У"

Терморегулятори: завдяки не хитрому пристосуванню можна зробити роботу інфрачервоного обігрівача автономною.  Вони дозволяють економити мінімум 30% витрати електроенергії. По Вашому бажанню, можна підібрати від механічного терморегулятора до програматора, з можливість контролювати температуру за часом і по днях тижня. Детальніше про терморегулятори - ТУТ

Відгук про інфрачервоне обігрівачі Билюкс У 1500  -Пишите ваша думка або ставте питання по незрозумілих моментах, з радістю дамо відповідь і обговоримо у онлайн режимі.

У Харкові, Одесі, Львові є наші представництва, у них Ви можете купити (куплю) Билюкс У 1500 або замовити доставку по Україні

 

 

 

 

 Товар был добавлен в наш каталог 05 Февраль 2013 г.
Відгуки
Відгуки
На даний момент немає жодного відгуку.

Написати відгук


Розповісти другові

 

обігрівачі у Львові | інфрачервоні обігрівачі у Львові | стати дилером у Львові | опалення кафе та опалення барів | промислове опалення | купити обігрівач у Львові | опалення теплиць | опалення виробничих примiщень | стати дилером в Україні | опалення приватного будинку | опалення квартири