Швидкий перехід
Опитування
Найважливіше в опаленні?
Економічність
Екологічність
Безпека
Автономність
Низька інерційність
Невидимість
Ефективність
Результати | Опитування
Голосів:524

Як опалити магазин або офіс?

Як опалити магазин або офіс?

     У теперішній непростий час важко доводиться виживати представникам малого та середнього бізнесу. Все довкола потребує капіталовкладень, часом великих. Тому економити доводиться буквально в усьому. Взяти хоча б сучасні магазини, або офіси… У далеке минуле відходять просторі напівпорожні зали і кабінети (як у радянського партократа). Сучасний магазин або офіс заповнений по максимуму, часом не буває навіть місця, щоб розмістити якусь новинку, або додатковий товар.

     Гостро постає питання опалення таких приміщень під час опалювального сезону.

- Класичні батареї вимагають багато місця для їх розташування, а також їх не можна загороджувати, також дорогий монтаж.

- Тепловентилятори – вимагають додатковий простір, а також потребують відповідного розташування предметів у опалювальному приміщені, ще й споживають багато.

- Тепла підлога не вимагає багато місця, але надто вже дорого коштує,      плюс – складність ремонту у разі необхідності. А уявіть собі, якщо приміщення орендоване і приходиться з нього з’їжджати, що останнім часом відбувається часто. Так – прийдеться подарувати все господарю.

- Кондиціонери ефективні, якщо на вулиці температура не падає нижче ніж -10°С.

    

     Крім всього вище згаданого, для бізнесу часто використовується приміщення, що довгі роки були занедбані, напівпідвали, підвали, а там, ще додаються проблеми вологості, плісняви та грибка. Псується товар, дорога оргтехніка, меблі… , про вплив на здоровя працюючих годі й говорити.

     Вирішити всі ці питання можливо, як у народі кажуть: «дешево і сердито» - за допомогою довгохвильових інфрачервоних обігрівачів Білюкс. Вони розташовуються на стелі, що звільняє багато робочого простору, при чому монтаж і демонтаж дуже легкий, приблизно як у світильниках «денного світла». Працюють такі обігрівачі за принципом «Сонця»: теплові промені проходять простір і гріють протилежну поверхню (стіни, підлогу, меблі і т.д.), а вже від них гріється повітря, як у випадку із Сонцем – повітря гріється від землі. Таким чином ми маємо ще один важливий плюс: повітря знизу завжди буде тепліше ніж у верху, що повністю виключено при конвекційному опаленні. Отже, якщо підлога буде + 22°С, то стеля - +17-18°С, а за допомогою терморегуляторів, або програматорів можна встановлювати необхідний температурний режим і повністю присвятити свій дорогоцінний час роботі. Крім цього, якщо обігрівачі правильно розташовані, вони рівномірно прогріють все приміщення, з вологістю та грибком буде покінчено.

     Для чого вигадувати те, що вже вигадано? Купуйте Білюкс!!! 

 

         

                                                                                                           Рапопрoрт С.Г.

 

Ця стаття була опублікована 27 Сентябрь 2013 г..
Кількість відгуків: 0
Написати відгук
Розповісти знайомому
Розкажіть Вашому знайомому про цю статтю:  


обігрівачі у Львові | інфрачервоні обігрівачі у Львові | стати дилером у Львові | опалення кафе та опалення барів | промислове опалення | купити обігрівач у Львові | опалення теплиць | опалення виробничих примiщень | стати дилером в Україні | опалення приватного будинку | опалення квартири