Швидкий перехід
Опитування
Найважливіше в опаленні?
Економічність
Екологічність
Безпека
Автономність
Низька інерційність
Невидимість
Ефективність
Результати | Опитування
Голосів:526

Як просушити приміщення , перемогти цвіль і вогкість ?

Як просушити приміщення , перемогти цвіль і вогкість ?

 

        Багато проблем може виникнути в житті людини з вини вогкості. Відомо , що в сирому приміщенні розвиваються різного роду гриби і цвіль , що псує сама будівля негативно позначається на здоров'ї людей , які змушене в ньому перебувати , сприяють псування меблів , одягу , побутової та комп'ютерної техніки і т.д , електричного обладнання та приладів , а найчастіше роблять їх просто не придатними для подальшого використання.

        Чи не краще впливає зайва вологість на меблі та одяг. Думаю багатьом знайома картина , коли витягують з шафи річ, яку довго не надягали , а вона відволожилася і пахне грибком. Або відсувають шафа або килим , а там вся стіна розписана ... А будівельники ? Просушують стіну , а вона не сохне. А якщо мороз вдарить ? Залишається сушити. Не скрізь є можливість робити це природним шляхом , доводиться сушити примусово. Батареї центрального або автономного опалення для цієї мети погано підходять , так само , як і різного роду радіатори і конвектори. Вони гріють повітря в місці свого знаходження та поступово тепло поширюється по всьому приміщенню. Тобто , просушує довго і не рівномірно. Добре себе зарекомендували так звані теплові гармати. Вони швидко нагрівають приміщення і забезпечують посилену циркуляцію повітря , на мають істотний недолік : стіни і предмети таким чином просушуються не рівномірно , поверхово; вологість залишається всередині , а потім виступає назовні. Цей ефект добре знайомий будівельникам , як й інший: через швидке висихання поверхні на ній з'являються тріщини , що вкрай небажано при будівельних і обробних роботах.

          На мій погляд , оптимально вирішити цю проблему допоможе використання середньохвильових ( для локального обігріву ) і довгохвильових інфрачервоних обігрівачів для обігріву приміщення в цілому. Вони поступово і глибоко прогрівають поверхню , що в свою чергу гарантує високу якість просушки : не можуть розвиватися і гинуть без достатньої вологи спори цвілі і грибків , а також вже розрослися грибниці. Дерев'яні предмети висихають поступово і рівномірно , що на відміну від висушування вищезазначеними методами не приводить до їх деформації і розтріскування. Також , що дуже важливо , при використанні інфрачервоних обігрівачів в комплекті з терморегулятором , практично виключений перегрів нагрівальних поверхонь . Як ми бачимо розвиток опалювальних приладів не стоїть на місці. Залишається тільки правильно вибрати саме ті , що потрібні в кожній конкретній ситуації.

                                                                                                                                                                     Рапопорт С.Г.

Ця стаття була опублікована 06 Февраль 2014 г..
Кількість відгуків: 0
Написати відгук
Розповісти знайомому
Розкажіть Вашому знайомому про цю статтю:  


обігрівачі у Львові | інфрачервоні обігрівачі у Львові | стати дилером у Львові | опалення кафе та опалення барів | промислове опалення | купити обігрівач у Львові | опалення теплиць | опалення виробничих примiщень | стати дилером в Україні | опалення приватного будинку | опалення квартири